Geoblog.pl    yenn    Podróże    Milan - Italia    Milano dniem i nocą

Milano dniem i nocą

Włochy
Włochy, Milano

Aby w tak krótkim czasie zwiedzić jak najwięcej trzeba było bardzo wcześnie wstać, co po 3h snu i takiej podróży było dla mnie nie lada wyczynem ale ekscytacja tym co moge za chwile zobaczyć dodawała mi energii:) Także szybki prysznic, śniadanko i w droge!

Na stacji metra zakupiliśmy bilet 48godzinny za 5,5E i pojechaliśmy do centrum. Oczywiście wycieczkę zaczęliśmy od Piazza del Duomo.Katedra jest cudowna a jeszcze lepsze wrażenie robi gdy wejdzie się na góre i do tego widok na miasto. Obok jest Galleria Emanuela która robi nie mniejsze wrażenie, jednak jest niesamowicie zatłoczona dlatego lepsze wrażenie odniosłam wieczorem.
Polecam wszystkim wstać naprawde wcześnie, gdyż jak wracaliśmy przez plac ok 18 to nie widziałam nic oprócz ludzi i do tego kolejka by wejść do katedry.

mirka66 - 2012-06-10 18:44
Cudowne miasto.Jak wiekrzosc miast wloskich.Bylas na dach katedry? Z tego miejsca pieknie widac Mediolan.

yenn
yenn - 2012-06-10 21:05
tak, byłam. Nawet dwa zdjęcia są stamtąd:) Miasto do którego z pewnością wrócę, ponieważ nie udało mi się zobaczyć wszystkiego.

yenn
My own one Way